Arama

Loading
site sağ üst köşeye bayrak ekle

Blogta istediğini arama

28 Kasım 2012 Çarşamba

2013 Yılında Vizyona Girecek Filmler

2013 Filmleri


2013 yılında vizyona girecek ve beyaz perde de sinema severleriyle buluşmak için birçok güzel filmler bekleniyor..İşte bunlardan bazıları aşağıda...

* ELYSİUM


Yönetmen Neill Blomkamp''ın 2009 tarihinde gösterime giren “District 9” filmine devam filmi özelliğindeki bilimkurgu “Elysium”, tıpkı District 9 gibi göç meselesi etrafında ayrımcılık ve yabancı düşmanlığı konuları ele alnıyor.

Gösterim Tarihi : 1.Mart.2013

* PACIFIC RIM


Merakla beklenen bir diğer filmi ise Guillermo del Toro'nun yeni bilim-kurgu projesi Pacific Rim. Jaeger isimli dev robotların dünyayı yıkmaya kararlı canavar Kaijulara karşı verdiği savaşa odaklanan filmin ilk resmi posterinde dev robotların boylarına dair ipucu da bulunuyor.

Gösterim Tarihi : 19.Temmuz.2013

*  The Gangter Squad
“The Gangter Squad” yeni yeni gelişmeye başlayan Los Angeles’ı gelmiş geçmiş en tehlikeli mafya babalarından birinin elinden geri almaya çalışan birkaç polisin heyecan verici hikayesini anlatıyor.

Gösterim Tarihi : 1.Şubat.2013

* Muhteşem Gatsby


Yazar olma basamaklarını tırmanan Nick Carraway 1920'lerde eğlence hayatının gözdesi konumuna yükselen New York'a gelir. Kendi Amerikan rüyasının peşindeyken tesadüfen milyoner Jay Gatsby ve onun çevresiyle yolları kesişir.

Gösterim Tarihi : 17 Mayıs 2013


* The Impossible


Maria ve Henry 3 çocuklarıyla birlikte kış tatillerini geçirmek için Tayland'a giderler. Bu tropik cennete birkaç gün keyifli vakit geçirmek isteyen aile, 25 Aralık gecesi düzenlenen Christmas partisine gider ve bolca eğlenirler. Ertesi sabah havuz keyfi yaptıkları sırada korkunç bir gürültüyle ortalık sarsılmaya başlar.

Gösterim Tarihi : 11 Ocak 2013

* Hyde Park on Hudson1939 yılının Haziran ayında İngiltere kralı ve kraliçesi tarihte ilk kez Amerikan başkanı Franklin Delano Roosevelt'i New York'ta ziyaret ederler. Avrupa'da yaklaşan savaş İngiltere'yi tedirgin etmekte, bu nedenle de yandaş aramaktadırlar.

Gösterim tarihi :  15 Şubat 2013

* Taş Mektep
Kayseri Lisesi'nin son sınıfındaki 62 öğrenci 1920-1921 yıllarındaki öğretim döneminde okullarını terk ederler. Tek amaçları Sakarya Meydan Savaşı'na katılıp orduya destek olmaktır. Bu 62 genç nefes Kurtuluş Savaşı'nın en çetin çatışmalarının yaşandığı günlerde vatanları uğruna şehit olurlar.


Gösterim Tarihi :  15 Şubat 2013

2 yorum:

Tesekkurler.Thank you for comment..